DZIAŁ PROJEKTOWY I WYKONAWCZY OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY SZKOLENIOWEJ

Zespół inżynierów i projektantów WORKS 11 wsparty bogatym wieloletnim doświadczeniem bojowym i szkoleniowym naszej kadry instruktorskiej jest w stanie tworzyć niestandardowe rozwiązania dla Twoich potrzeb strzeleckich i szkoleniowych.

Jesteśmy w stanie zaprojektować strzelnice każdego rodzaju lub inne obiekty infrastruktury szkoleniowej na miarę twoich potrzeb. Nasi instruktorzy w trakcie procesu projektowania doradzą Ci optymalne rozwiązania, które spełnią twoje wymagania z pełną optymalizacją kosztów w stosunku do oczekiwań. Jesteśmy w stanie, pracując z Tobą stworzyć koncepcje programu szkolenia, wyszkolić Twoich instruktorów i objąć Twoją Jednostkę programem opieki zarówno w zakresie obsługiwania technicznego jak i nadzoru merytorycznego nad prowadzonym szkoleniem. To nie spotykane dotąd połączenie funkcji projektowych i szkoleniowych pozwoli Ci zaoszczędzić dużo środków w procesie budowy bazy szkoleniowej oraz procesie planowania, organizacji i prowadzenia szkolenia.

Jeżeli myślisz o budowie lub przebudowie czy tez rewitalizacji obiektów swojej bazy szkoleniowej otrzymasz od nas wsparcie oraz doradztwo w zakresie:

  • OPRACOWANIE KONCEPCJI I WIZUALIZACJI OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY SZKOLENIOWEJ
  • OPRACOWANIE PLANÓW I DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY SZKOLENIOWEJ
  • ADAPTACJE BUDYNKÓW, BUDOWLI NIE BĘDĄCYCH BUDYNKAMI DLA POTRZEB INFRASTRUKTURY SZKOLENIOWEJ
  • KOMPLEKSOWA REWITALIZACJA ISTNIEJĄCEJ BAZY SZKOLENIOWEJ I DOSTOSOWANIE JEJ WALORÓW UŻYTKOWYCH DO WYMAGAŃ AKTUALNEGO ŚRODOWISKA OPERACYJNEGO

Przykładowa realizacja

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń +32 353 93 92
lub napisz na info@works11.com

Pobierz oferte