WORKS 11 Training Center

Works 11 Training Center powstało na potrzeby prowadzenia złożonego, kompleksowego treningu na najwyższym stopniu zaawansowania w całej przestrzeni operacyjnej w szczególności, jako odpowiedź na coraz powszechniejsze zagrożenia asymetryczne i hybrydowe. Oparty jest na synergii doświadczeń zebranych ze współczesnego pola walki i instytucjonalnej wiedzy kadry instruktorskiej. Doświadczenie kadry wsparte jest celowo konstruowaną bazą szkoleniową, której możliwości przekraczają oczekiwania Klientów. Works 11 Training Center ciągle analizuje źródła potencjalnych zagrożeń, żeby przewidzieć kolejną ewolucję konfliktu i dostosowuje kluczowe zagadnienia szkoleniowe do wymagań wciąż zmieniającego się krajobrazu operacyjnego działań.

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń +32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Trenuj przewidując zagrożenia, jakie napotkasz w przyszłości

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi – w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.

OFERTA Works 11 Training Center