Szkolenie 2 Gun

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które w stopniu dobrym opanowały pracę z pistoletem i karabinkiem w poprzednich etapach.

Wybór broni głównej lub zapasowej w różnych okolicznościach odbywa się według ściśle określonych procedur i ma swoja specyfikę.

Wykorzystujemy wcześniej nabyte umiejętności manualne, pokazując w jakich warunkach, kiedy i jak dokonać zmiany broni, żeby było to taktycznie uzasadnione, szybkie, skuteczne a przede wszystkim bezpieczne dla strzelca / zespołu oraz osób postronnych. Podczas tego etapu poznasz sposoby prowadzenia skutecznego ognia za zasłon, w ruchu przy wykorzystaniu różnych postaw strzeleckich.

Kurs charakteryzuje się dużą dynamiką podejmowanych czynności, dlatego niezbędne są solidne podstawy obchodzenia się z bronią, po szkoleniu podstawowym, tak aby wszystko odbywało się bezpiecznie i miało swoją kolejność. Tylko wtedy można płynnie przechodzić do trudniejszych elementów szkolenia.

Czas trwania szkolenia uzależniony jest od przyswajania materiału przez kursantów. Kolejne zagadnienia nie będą przedstawiane zanim kursant nie opanuje wcześniejszego tematu.

Ilość miejsc w jednej grupie szkoleniowej: max 5.

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

2 Gun - broń główna i zapasowa 1

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.