Kurs podstawowy i kompleksowy strzelca wyborowego

Program kursu strzelca wyborowego W11TC dedykowany jest dla żołnierzy i funkcjonariuszy, od których wymagana jest umiejętność zwalczania zagrożenia na znacznych dystansach oraz umiejętność oddziaływania ogniowego przy maksymalnym możliwym obniżeniu ekspozycji strzelca w terenie.

Program kursu zakłada prowadzenie precyzyjnego ognia na różnych dystansach, dlatego spełniające wymagania zaawansowane specjalistyczne uzbrojenie i wyposażenie jest wymagane. Strzelcy bądź zespoły obserwacyjno-strzeleckie będą pracować na dostarczonych danych ogniowych, lub na wyższym poziomie będą musieli je opracować samodzielnie. Ćwiczenia ogniowe wymagające wysiłku fizycznego, podwyższające poziom stresu czy ćwiczenia nocne i kilkudobowe będą prowadzone w celu podniesienia umiejętności strzelców na najwyższy poziom.

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Podstawowy kompleksowy kurs strzelca wyborowego 1
Podstawowy kompleksowy kurs strzelca wyborowego 2

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.