Kurs K-9

Program szkolenia W11TC K9 oparty jest na bazie wiedzy profesjonalnych trenerów zdobywających doświadczenie w najlepszych jednostkach specjalnych. Instruktorzy W11TC K9 wyspecjalizowani są w trenerstwie, ale pracują również jako przewodnicy psów bojowych. Starannie dobrane zwierzęta są szkolone w celu wykonywania pewnych prac na rzecz oddziału.

To, co wyróżnia nas spośród innych to:

  • wieloletnie ogromne międzynarodowe doświadczenie zdobywane w czasie szkoleń w kraju, za granicą i misjach zagranicznych,
  • praca na rzeczywistych materiałach wybuchowych, a nie na ich markerach,
  • szkolenie taktyczne w warunkach zbliżonych najbardziej do rzeczywistych (połączone ze strzelaniem ostrą amunicją z żywą pozoracją, detonacją ładunków wybuchowych).

Oferta ukierunkowana jest na szeroką gamę odbiorców. Od szkolenia psów cywilnych, służby cywilnej, poprzez szkolenie z wykrywania materiałów wybuchowych policji, służb specjalnych i wojska oraz psów bojowych dla pododdziałów i sił specjalnych.

Profesjonalnie przygotowany ośrodek zapewnia doskonałe warunki do prowadzenia szkoleń teoretycznych, ale przede wszystkim praktycznych.

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Szkolenie K-9 1

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.