Szkolenie podstawowe pistolet i karabin

W W11TC prowadzimy kursy podstawowe pistolet/karabinek bojowy podczas których główny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo posługiwania się bronią, wypracowanie solidnych podstaw strzeleckich oraz prawidłowych nawyków.

Szkolenie skierowane jest dla miłośników broni, jej posiadaczy, zarówno takich którzy są obeznani z bronią i chcą rozwijać swoje umiejętności oraz dla tych którzy stawiają pierwsze kroki w strzelaniu praktycznym (bojowym).

W W11TC uważamy, że kultury obchodzenia się z bronią nigdy nie jest za dużo i zawsze można podnieść poziom umiejętności, nauczyć się czegoś nowego lub też upewnić się że wiedza i umiejętności, które posiadasz są na najwyższym poziomie.

Podczas kursu podstawowego główny nacisk kładziemy na wypracowanie solidnych podstaw oraz wpojenie prawidłowych nawyków u osób które mają za sobą pierwsze kroki w strzelaniu praktycznym oraz tych, które dopiero zaczynają przygodę ze strzelectwem.

Podczas szkolenia podstawowego uczymy i doskonalimy umiejętności w zakresie:

  • Przyjmowania prawidłowych postaw strzeleckich,
  • Opanowania działania mechanizmów pistoletu, karabinka, ich budowy, obsługi, pracy na spuście,
  • Sprawnej wymiany magazynków i usuwania podstawowych zacięć
  • Przede wszystkim zwracamy uwagę na bezpieczeństwo.

Szkolenie podstawowe jest niezwykle istotne. Pomyślne przejście szkolenia umożliwia szybkie i sprawne przejście do zdecydowanie bardziej zaawansowanych strzelań sytuacyjnych i taktycznych.

Wymagane doświadczenie kursanta: podstawowe/brak.
Ilość miejsc w grupie szkoleniowej: max 5.

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Szkolenie podstawowe pistolet/karabin 1
Szkolenie podstawowe pistolet/karabin 2

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.