Szkolenie SERE

…tylko Państwo, które jest zdolne zapewnić swoim żołnierzom bezpieczny powrót do domu, bez względu na sytuację w jakiej się znaleźli, może prowadzić walkę z zachowaniem wysokiego morale personelu operującego za linią wroga…

Jednym ze składowych powyższego stanu rzeczy jest program szkolenia SERE (Survival, Evasion, Resistance, Escape), który odpowiada za indywidualne przygotowanie żołnierza na wypadek szeroko pojętej “sytuacji izolacji”, a wiadomo, że wiedza i umiejętności o których mowa powyżej stanowią fundament systemu PERSONAL RECOVERY.

Jako W11 proponujemy szkolenia SERE poziomu A, B i C wg służbowych wytycznych, ale pozbawione wojskowych ograniczeń i przewidywalności. Dysponujemy zespołem instruktorów, którzy wiedzę z tego zakresu zdobywali na najlepszych kursach SERE na całym świecie.

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Szkolenie SERE 1
Szkolenie SERE 2

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.