Szkolenie średniozaawansowane pistolet i karabin

Kurs przeznaczony jest dla osób które ukończyły szkolenie podstawowe pistolet/karabinek i chcą rozwijać swoje umiejętności w kierunku strzelania bojowego.

Szkolenie zaczyna się od sprawdzenia i przypomnienia najistotniejszych zagadnień z poziomu podstawowego. Następnie w miarę możliwości poznawczych kursanta / grupy dopasowujemy i rozwijamy program o kolejne złożone zagadnienia.

Wymagane doświadczenie kursanta: po szkoleniu podstawowym.

Sugerujemy komfortowe ubranie oraz nakolanniki.

Ilość miejsc w jednej grupie szkoleniowej: max 5.

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Szkolenie średniozaawansowane pistolet/karabin 1
Szkolenie średniozaawansowane pistolet/karabin 2

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.