Kurs VIP

Kurs strzelecki „VIP” skierowany jest dla osób, które posiadają lub przewidują nabyć broń w celu ochrony osobistej. Kurs VIP jest dostosowywany indywidualnie do umiejętności i potrzeb strzelca, na początku przeprowadzamy wywiad odnośnie doświadczenia po czym ustalamy termin oraz zakres szkolenia strzeleckiego indywidualnie do możliwości i oczekiwań osoby szkolonej. Oferujemy pełny zakres szkolenia od poziomu podstawowego – pierwszy kontakt z bronią, do zaawansowanego – strzelanie z zza zasłon, w ruchu.

Podczas podstawowego szkolenia główny nacisk kładziemy na wypracowanie solidnych podstaw oraz wpojenie prawidłowych nawyków u osób, które nie mają doświadczenia strzeleckiego lub mają za sobą pierwsze kroki w strzelaniu praktycznym.

Prawidłowa sylwetka, świadome opanowanie działania mechanizmów karabinka, praca na spuście, sprawna wymiana magazynków i usuwanie podstawowych zacięć, dobór kabury i wyposażenia i wiele innych, a przede wszystkim bezpieczeństwo i świadomość użycia broni w zgodzie z przepisami prawa.

Jest to niezwykle istotna część cyklu szkoleniowego. Opanowanie jej umożliwia szybkie i sprawne przejście do zdecydowanie bardziej zaawansowanych strzelań sytuacyjnych i taktycznych.

Czas: do ustalenia w trybie indywidualnym
Zakres: do ustalenia w trybie indywidualnym

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Szkolenie VIP 1

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.