Szkolenie z obsługi sprzętu i uzbrojenia

W ramach dostaw realizowanych przez WORKS 11 wydział szkoleń specjalistycznych W11TC prowadzi szkolenia użytkowników w zakresie obsługiwania i konserwacji oraz dokonywania drobnych napraw uzbrojenia, wyposażenia i sprzętu specjalistycznego.

Zakres szkolenia obejmuje:

  • przegląd i przygotowanie zestawów do wykonania zadania,
  • prawidłowe czynności eksploatacyjne na sprzęcie,
  • usuwane zacięć i niesprawności oraz przyczyny ich powstawania,
  • wykonywanie złożonych zadań na sprzęcie
  • dokonywanie przeglądów po realizacji zadania, inspekcja części i mechanizmów
  • obsługa sprzętu po wykonaniu zadania
  • dokonywanie kontroli zużycia części i mechanizmów
  • kwalifikowanie części i mechanizmów do wymiany lub remontu

Chcesz wiedzieć więcej? zadzwoń
+32 353 93 92
lub napisz na training@works11.com

Szkolenie z obsługi uzbrojenia i wyposażenia 1
Szkolenie z obsługi uzbrojenia i wyposażenia 2

Kadry

Works 11 Training Center to zespół doświadczonych specjalistów, byłych operatorów jednostek specjalnych wojska, policji, innych służb mundurowych, straży pożarnej i służb ratowniczych, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wyspecjalizowanych w strzelectwie, taktyce, ratownictwie i w szeroko pojętej dziedzinie pirotechnicznej. Wiedza i doświadczenie eksperckie oraz doświadczenie praktyczne naszej kadry instruktorskiej to owoc kilkudziesięciu lat służby podczas realizacji zadań o najwyższym stopniu złożoności w kraju i za granicą. Doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach i szkoleniach na całym świecie.

Infrastruktura Szkoleniowa

Works 11 Training Center dysponuje obiektami szkoleniowymi - w tym salami wykładowymi, strzelnicami wyposażonymi w pomoce naukowe takie jak broń, amunicja, ładunki wybuchowe oraz ich imitatory i przekroje broni i amunicji każdego typu. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak WITU, WITPiS i innymi mamy dostęp do bazy poligonowej i jesteśmy w stanie zabezpieczyć proces szkolenia logistycznie w najnowszą technikę uzbrojenia i wyposażenia. Kładziemy nacisk na dogłębne poznanie techniki, która stanowi Twoje uzbrojenie.